Minimog Ön Yükleyici
Moda

2019 yaz modası tredleri elbiseler, şapkalar, renkler…

2019-yaz-modasi-tredleri-elbiseler-sapkalar-renkler-u2yOAlsI.jpg

2019 yaz modası tredleri elbiseler, şapkalar, renkler…

Artık şüphe yok yaz geldi!

Peki 2019 yazında moda trendlerinde öne çıkanlar ne? Dünyaca ünlü markalarından defilelerinde öne çıkan ikon modelleri ve aksesuarları sizler için derledik. 2019 yaz modasında uzun elbiseler de var neon renkler de. Özellikle büyük boy şapkalar bu yazın en çok öne çıkan detaylarından.

1- BÜYÜK BOY ŞAPKALAR

Geçen yıldan ayak seslerini duyduğumuz büyük boy şapkalar bu sezonun en trendleri arasında. Üstelik şapkalar bu sezon sadece tatile gittiğinizde değil şehirde de kullanıma uygun.

2- HER UZUNLUKTA ŞORTLAR

Bu sezonun en rahat ve şık parçaları arasında şortlar gösteriliyor. Üstelik bu sezonun şortları her boy ve özellikte. Yani isteyene kısa ve iddialı, isteyene midi ve rahat.

3- KIVRIMLARI ÖNE ÇIKARAN DETAYLAR

Bu sezon elbiselerde kıvrımları öne çıkaran detaylar çok trend. Özellikle de bel oyuntuları için tasarlanan elbiseler bu sezonun öne çıkan modelleri.

4- 60’LARIN BASKILARI GERİ DÖNDÜ

Bu sezon 60’ların özel baskıları geri dönüyor. Eskilerden kalma baskı detaylı kıyafetleriniz varsa dolaptan çıkarmanın tam zamanı.

5- DÜZ TABANLAR

Stillettolardan vazgeçmiyoruz kabul ama moda sektörünün öncü markaları bu algıyı bu sezon kıracak gibi. Moda sektörünün ikon markalarının defilelerinde stillettolar yerine aykırı tasarımlarla farklı sandaletleri ve düz taban ayakkabıları tercih etti. İşte onlardan birkaçı…

6- YAĞMURLUKLAR

Yaz modası deyince aklınıza bikiniler, pareolar geliyor olabilir ama sektör yağmurlukları hiçbir zaman unutmuyor. Yaz sonunda ve başında ben de bir yağmurluk almalıyım diyenler için işte örnekler.

7- BATI ESİNTİLERİNE DEVAM

Geçen sonbahar sezonunda hayatımıza giren Batı tarzı detaylar bu sezona da hakim. Kovboy teması ise en popüleri.

8- NEON RENKLER

Ben yaz deyince kendimi renkler konusunda kısıtlamam diyorsanız neon renkler tam size göre. Bir kaç sezondur hakimiyetini koruyan neon renkli tasarımlar bu sezon da trend.

9- CESUR OMUZLAR

Bu sezon kadınsı detaylarda omuzlar önde. Elbiselerde omuzları ortada bırakan tasarımlar dikkat çekiyor.

10- PAYETLER

Bu sezonun en dikkat çekici detayları sade gibi görünen tasarımlardaki payetli dokular. En minimalist tasarımda bile dikkat çeken payetler var.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0